فیلم تشخیص ضریب و شناسایی الگوریتم بازی انفجار | قسمت دوم

0
507
زمان مطالعه: 2 دقیقه

اگه دنبال ویدئو آموزش بازی انفجار می گردیدکه در اون روش تشخیص ضریب بازی انفجار به صورت تصویری وجود داشته باشه و میخواید که آموزش بازی انفجار به صورت تصویری رو ببینید تا بتونید به طور کامل روش های برد در بازی انفجار رو یاد بگیرید کافیه ویدئو زیر رو ببینید. این ویدئو که به درخواست تیم بت سنج از یکی از کاربران قدیمی بازی انفجار ساخته شده به شما تحربه های خوبی در امر تشخیص ضریب بازی انفجار میده و با استفاده از این تحربه ها میتنید لحظات خوبی رو برای خودتون تو این سایت ها رقم بزنید. تو این ویدئو نحوه شناسایی الگوریتم بازی انجفار رو به شما آموزش میده که اگر بتونید این کار رو درست انجام بدید قطعا سود های خوبی برنده خواهید شد.

البته قبل از هر چیز باید شما با الگوریتم بازی انفجار آشنا باشید و اصول کلی این بازی رو بلد باشید که ما توصیه می کنیم مطلب زیر رو بخونید.

مطلب پیشنهاید: آموزش بازی انفجار

تکنیک های برد در بازی انفجار چیزیه که باید حتما بلد باشید و قطعا اگر شما بخواید که خودتون بدون هیچ استراتژی و برنامه ای تو این بازی شرط بندی کنید، احتمال باختتون خیلی زیاد میشه.

شاید پیش خودتون بگید بازی انفجار ساده هست و نیازی به برنامه ریزی نداره!

بله درسته شما در این بازی مبلغ رو تعیین می کنید و روی دکمه ثبت شرط کلیک می کنید و همه چیز رو به شانس میسپارید.

ولی باید بگیم که تو بازی انفحار همه چیز به شانس بستگی نداره و این هم به این دلیله که این بازی توسط کد نویسی مخصوصی اجرا میشه که تا حدودی میشه عملکرد اون رو تشخیص داد، اما نه به طور دقیق.

پس شما با دونستن روش های تشخیص ضریب بازی انفجار، بدون نیاز به هک بازی انفجار (که چنین چیزی وجود نداره) می تونید تو این بازی برنده باشید.

روش هایی که تو این ویدئو بهتون گفته میشه حاصل تجربه زیاد تو این بازی هست و شما هم میتونید با این استفاده از این تجربه ها و تمرین زیاد درآمد های میلیونی برای خودتون درست کنید.

پس طبق روش تشخیص ضریب انفجار که تو این ویدئو می بینید عمل کنید، و مطمئن باشید با این روش درآمد شما چندین برابر میشه.

Advertisement

ویدئو نحوه تشخیص ضریب بازی انفجار

https://youtube.com/watch?v=RHN288nc-1U
فیلم روش تشخیص ضریب بازی انفجار

بعد از دیدن این فیلم میتونید خیلی راحت به تشخیص ضریب بازی انفجار بپردازید که درنتیجه درصد برد شما هم بیشتر میشه.

البته اینو بدونید این ویدئو از روی سایتی ساخته شده که انفجار اون اورجیناله و این روش تشخیص ضریب انفجار فقط توی سایت های اورجینال جواب میده.

لینک یه سایت ضریب بالا رو پایین این نوشته میبینید که ما این روش رو روی این سایت امتحان کردیم و به نتیجه رسیدیم.

توصیه میکنیم حتما توی یک سایت انفجار اورجینال ثبت نام و بازی کنید. سایتی که بازی انفجار اون دستکاری نشده باشه . ضرایب به صورت طبیعی رو بشن.

در غیر اینصورت شاید شما از این روش جواب نگیرید!

میانگین امتیاز: 5 / 5. تعداد آرا: 3

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می‌دهد!

پست قبلیبررسی بازی انفجار هات بت
پست بعدیبررسی کامل بازی انفجار تتل بت + ورود به انفجار سایت امیر تتلو

دیدگاه خود را بنویسید

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام و نام خانوادگی خود را اینجا وارد کنید